פרח
פרח
פרח
פרח
נשים ומיגדר נעמת תנועת נשים עובדות ומתנדבות
פרח
פרח
פרח
נשים ומיגדר מיומנה של אמא עובדת

מיומנה של אמא עובדת

גלי עציון, אם עובדת, + ארבעה , יועצת משפטית בנעמת

 

 

שלום לכם,
 

שמי גלי, אני עורכת דין, "מטופלת" בבן זוג וארבעה ילדים מגיל העשרה ועד הגן. "על הנייר" אני מכירה את כל הזכויות והחובות של נשים בעולם העבודה, אבל בחיים האמיתיים, אני מנסה, כמו רוב חברותי, וכמו רוב הנשים בישראל וכנראה בעולם,  "ללהט" בין עבודה, הורות ואם נשאר מקום גם קצת זוגיות.

 

בטור הזה אשמח לשתף אתכן במלאכת "הג'וגלינג" (Goggling) שמזמנים לי החיים. בין הניסיון להיות אם ובת זוג נוכחת ולא נפקדת בחיי המשפחה מחד, ועורכת דין שמנסה להביא שינוי מאידך. הדילמות, הדרמות, הקשיים, ההצלחות,  הרגעים הגדולים ובעיקר הקטנים ימלאו הטורים שאכתוב.

 

התחושה שלי, שאליה הגעתי כבר מזמן, שאין מתכון מנצח לשילוב עבודה ומשפחה, יש  רק ריצה למרחקים ארוכים. לפעמים זה יותר קל ולפעמים קצת פחות. המסע הזה מלווה בהמון המון רגשי אשמה, אבל גם לא מעט רגעי נחת, ובעיקר באין סוף התלבטויות שמזמנים החיים.   

 

מה שבטוח, מי שמחפשת כאן תשובה לשאלה מהו סדר העדיפויות הנכון – לא תמצא כאן מתכון בטוח, מהסיבה הפשוטה שאני בעצמי עוד מחפשת וככל הנראה גם אני כבר לא אמצא. החיים  בכלל וחיי משפחה בפרט, לצערי, לא הגיעו עם חוברת הדרכה. אנחנו מנסות, כל אחת בדרכה וסגנונה לנתב בין הטיפות, (או המבול), לשרוד וגם להגיד בסוף היום, שבכל זאת, הג'וגלינג הזה לא היה כדאי.
 
 
                                                                גלי עציון

 

 

 

 

 
אלקטרו קידום אתרים  |  ICS בניית אתרים © כל הזכויות שמורות לנעמת - מחלקת הסברה ודוברות