פרח
פרח
פרח
פרח
חדשות ואירועים נעמת תנועת נשים עובדות ומתנדבות
פרח
פרח
פרח
חדשות ואירועים נעמת בכותרות

דף 1 מתוך 7   נמצאו 66 ידיעות

הודעה על פתיחת הרישום למעונות היום של נעמת לשנת תשע"ז
31/05/2016
  אנו שמחות לבשר על פתיחת הרישום לשנת לימודים תשע"ז. הרישום יפתח מחר, יום שלישי ה-31/5/2016, ויסתיים ביום 15/6/2016 הרישום מתבצע ישירות מול מנהלת המעון באפשרותכם לפנות אליה ישירות לקבלת מידע נוסף
להרחבה

נעמת השיקה את פרוייקט המחווה לאמנית ג'ודי שיקאגו בשיתוף מוזיאון חיפה לאמנות
07/04/2013
  האירוע שיזמה נעמת היא ירית הפתיחה לקראת התערוכה שתערך ביום האישה הבינלאומי במרץ 2014
להרחבה

נעמת מתנגדת לנסיון משרד האוצר להעלות את גיל הפרישה
27/03/2013
  יו"ר נעמת: "במציאות שבה נשים מבוגרות עדיין מופלות בשוק התעסוקה, המשמעות של העלאת גיל הפרישה לנשים, כפי שמציע משרד האוצר, היא פגיעה משמעותית במקורות ההכנסה של נשים, ובעיקר המוחלשות ביניהן, שעלולות למצוא את עצמן ללא כל מקור הכנסה בגיל המבוגר"
להרחבה

נעמת לועדת פז: לקצר את שבוע העבודה ולהכיר בשעות העבודה מהבית
06/11/2012
  כיום, טוענת נעמ"ת, שוק העבודה אינו מאפשר איזון ראוי של משפחה לעבודה, מכיוון שהוא תחרותי ודורש מחוייבות טוטאלית של העובד למקום העבודה. "עקב כך, נשים רבות מוותרות על קידומן האישי והתפתחותן המקצועית, לטובת משפחה וילדים"
להרחבה

פערי השכר בין נשים לגברים הפעם הגזמנו - טור בynet מפי גליה וולוך יו"ר נעמת
16/10/2012
  אחת הבעיות הבסיסיות והמקוממות מכולן הינה פערי השכר הבלתי נתפסים בין אישה לגבר באותו תפקיד. על אף החקיקה הברורה האוסרת אפליה בשכר, בקידום ובקבלה לעבודה על רקע מגדרי, האכיפה כושלת. עובדות חוששות להתלונן, בטח-ובטח להגיש תביעה נגד המעסיק. עובדים ועובדות מוכנים לוותר על זכויות רק בכדי לשמור על מקום עבודתם. אני מתקשה להבין כיצד נתונים כה קשים בדבר פערי השכר אינם מקפיצים את קברניטי המדינה. זהו אינטרס מובהק של כל גבר – להיאבק באופן נמרץ למחיקת האי שוויון והאי צדק הזה. כל מי שחי בישראל יודע כי משפחה אינה יכולה להתקיים על משכורת אחת, או על משכורת אחת סבירה ואחת עלובה. הנתונים מצביעים על כך שלמרות מגמת הגידול המתמדת בשיעורי תעסוקת הנשים, עדיין לא מוצה קצה קצהו של פוטנציאל התעסוקה שלהן. מכאן שפוטנציאל הצמיחה של המשק טמון בנשים. ואת זה צריכים גם הגברים להבין. פערי השכר ואי השוויון בין סקטורים שונים בחברה הם בעיה של כולם: גברים ונשים, ערבים, חרדים, עניים ועשירים. מי שלא מבין את הסכנה הקיומית בכך - לא ראוי להנהגה
להרחבה

ישראל בצמרת אי השוויון במדינות הoecd
11/10/2012
  שכר הגברים גבוה יותר מ51% משכר הנשים. יו"ר נעמת, גליה וולוך, קוראת לקובעי המדיניות בישראל, יחד עם ראשי התעשיינים, לפעול לתיקון האפליה ולהתאים את עולם העבודה לצרכים של אמהות עובדות בפרט ונשים בכלל.
להרחבה

ארגוני נשים פנו לראש הממשלה ולשר המשפטים נגד ביטול חזקת הגיל הרך
16/02/2012
  קואליציית ארגוני נשים הכוללת את הארגונים : נעמת, אמונה, ויצו, קולך, מרכז מהות, מרכז אדווה, איתך-מעכי, אנשים,מרכז רקמן ושדולת הנשים פנו לראש הממשלה ולשר המשפטים בקריאה שלא לקבל את המלצות ועדת שניט.
להרחבה

תגובת נעמת לטור של דנה ספקטור בנושא חזקת הגיל הרך
08/02/2012
  עו"ד גלי עציון מנעמ"ת: "הבחירה לאמץ את טיעון ההתאבדות הרגשני והמסולף של קומץ גברים גרושים, מבלי לעמת אותו עם נתוני אמת מפליאה" . על רגשות אשמה מול סטטיסטיקה
להרחבה

נעמת תאבק נגד אימוץ המלצות וועדת שניט ע"י הכנסת
22/01/2012
  יו"ר נעמת, עו"ד טליה לבני: "מהנסיון הרב שנצבר בנעמת, ניתן לראות כי בהליכי גירושין שבהם אין הסכמה בין בני הזוג שאלות המשמורת וסדרי הראיה הופכות לאמצעי סחיטה כלכלי... ומגבירות את סבלם של הילדים.
להרחבה

תיכון טכנולוגי נעמת חולון זכה בפרס חינוך ארצי
17/01/2012
  לאחר סיורים במוסדות החינוך הטכנולוגים על ידי ועדה מחוזית של משרד החינוך הוחלט להמליץ על תיכון נעמת חולון לפרס חינוך ארצי לשנת תשע"ב.
להרחבה 
אלקטרו קידום אתרים  |  ICS בניית אתרים © כל הזכויות שמורות לנעמת - מחלקת הסברה ודוברות