פרח
פרח
פרח
פרח
אודות נעמת נעמת תנועת נשים עובדות ומתנדבות
פרח
פרח
פרח
אודות נעמת הסתדרות העובדים הכללית החדשה

 
הסתדרות העובדים הכללית החדשה
  
 
 
נעמת היא תנועת הנשים חברות ההסתדרות העובדים הכללית החדשה.
יו"ר ההסתדרות, עופר עיני ויו"ר נעמת, עו"ד טליה לבני, בועידת ה- 19 של נעמתהסתדרות העובדים הכללית החדשה או בשמה הקודם ההסתדרות הכללית של העובדים העברים בארץ ישראל היא התאגדות מקצועית בישראל וביישוב, שפעלה ופועלת בארץ החל משנת 1920. מאז הקמתה, היוותה ההסתדרות כוח מרכזי בהנהגת היישוב ובביצוע משימות עיקריות של התנועה הציונית.

 

ההסתדרות נוצרה על מנת לאפשר חברה ישראלית המושתתת על עבודה יצרנית, אשר במרכז הוויתה קיימת סולידיות חברתית ותרבות עשירה השייכת לכלל החברה הישראלית. ככזו, ההסתדרות קיימה לקיחת אחריות פעילה על החברה הישראלית בתחומי החיים השונים, כגון חינוך, פנסיה, תרבות, ומשימות לאומיות (קליטת עלייה, התיישבות וכו').
              
מבחינה היסטורית מהווה ההסתדרות ניסיון ייחודי של איגוד מקצועי בעולם המערבי, בכך שהיא הייתה ארגון גג לרוב ההתארגנות המקצועית, המעורב במוסדות המדינה ובאופן פעיל. יתרה מכך, היא היוותה ארגון בלתי-מפלגתי שיסודו מוסכם על ידי המפלגות והמוסדות.
 
החל מינואר 2006, עופר עיני הינו  יו"ר הסתדרות העובדים הכללית. עיני הוא יו"ר ההסתדרות הראשון שבעברו עמד בראש ועד עובדים, בניגוד לכל ראשי ההסתדרות הקודמים, שהיו פעילי מפלגות. בחודש מאי 2007 נבחר בשנית לראשות ההסתדרות בראש רשימת 'עוגנים'. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלקטרו קידום אתרים  |  ICS בניית אתרים © כל הזכויות שמורות לנעמת - מחלקת הסברה ודוברות